Čerpadlá IWAKI

IWAKI produkty nájdeme v rôznych výrobných sférach a procesoch skoro vo všetkých priemyselných oblastiach. Ich spoľahlivosť dokázali nespočetné skúšky a užívateľské dôkazy a preferencie.

Naša produkcia odstredivých čerpadiel s magnetickým pohonom obsahuje viac ako 10 rôznych konštrukcií a 100 rôznych modelov. Od kompaktných konštrukcií pre rôzne technologické celky až po komplexné priemyslové procesy. Väčšina týchto odstredivých čerpadiel je vybavená „Iwaki mechanickou ochranou“ proti behu na sucho.

Dávkovacie čerpadlá sú spôsobilé pre mnoho druhov chemických látok. Tieto čerpadlá sa vyznačujú veľkou spoľahlivosťou, odolnosťou, dlhou životnosťou a sú absolútne nenáročné na údržbu. Na vývoji existujúcich i ďalších typov Iwaki sa neustále pracuje a vyvíjajú sa nové modely. Cieľom snaženia sa je vždy prijateľná cena, výkon, kvalita, jednoduchosť obsluhy a flexibilita.

Zubové čerpadlá pracujú bezpulzačne a majú široké možnosti uplatnenia. Taktiež u týchto konštrukčných typov čerpadiel ponúkame širokú škálu od kompaktných až po najzložitejšie procesné a prístrojové typy. Špecialitou sú bezupchávkové čerpadlá s magnetickým pohonom. Aplikácia týchto čerpadiel je od čistej vody až po medicínske techniky alebo pre špeciálne použitie pre komplikované procesné úlohy.

IWAKI špecialitou sú čerpadlá pre polovodičový priemysel. IWAKI je tradičným dodávateľom týchto čerpadiel pre výrobu „Chipf“, ktoré sú vyvinuté špeciálne pre tento účel. Čerpadlá sú poháňané pneumaticky, sú zhotovené z vysoko čistých umelých hmôt a majú najlepšie preference pri výrobe polovodičov.