dávkovacie čerpadlá

Dávkovacie čerpadlá

sú spôsobilé pre mnoho druhov chemických látok. Dávkovacie čerpadlá sa vyznačujú veľkou spoľahlivosťou, odolnosťou, dlhou životnosťou a sú absolútne nenáročné na údržbu. Na vývoji existujúcich i ďalších typov Iwaki sa neustále pracuje a vyvíjajú sa nové modely. Cieľom snaženia je vždy prijateľná cena, výkon, kvalita, jednoduchosť obsluhy a flexibilita.

Čerpadlá sa využívajú na dávkovanie chemikálií, vo vodnom hospodárstve na dávkovanie dezinfekčných produktov, ďalej v čistiarňach odpadových vôd, v bazénovej a wellness technológii, umývacích linkách, v potravinárskom a chemickom priemysle … Dodávajú sa v rôznych materiálových prevedenia, čím sa rozširuje možnosť použitia na takmer všetky tekuté médiá, luhy, kyseliny, hnojivá …

Konštrukcia čerpadiel je veľmi jednoduchá, ovládanie intuitívne, pripojenie jednoduché a funkčné, japonský výrobca dbá na týchto funkciách pri všetkých modeloch.

K čerpadlám ponúkame kompletné originálne príslušenstvo a náhradné diely. V ponuke máme aj dávkovacie zostavy, ktoré uľahčujú prácu pri montáži, alebo sú použiteľné na miestach bez prívodu el. energie.

Čerpadlá ponúkajú veľa možností ovládania, či je to už samotné ovládanie čerpadla, alebo externé zariadenie, ako sú vodomery, alebo prvky automatického riadenia ( plavákové spínače, tlakové spínače … ) , alebo externé meracie zariadenia na kontrolu kvality.

Na výber veľa druhov, výkonov a možností použitia :